Wielki sukces wychowanków!
Nasi wychowankowie zdobyli I miejsce w IV Mistrzostwach Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych Mazowsza w Piłce Nożnej!
To efekt ogromnego zaangażowania, sportowej walki i świetnej współpracy całej drużyny. Jesteśmy dumni z naszych zawodników!
Dodatkowe wyróżnienia indywidualne zdobyli:
P. Filipek – Najlepszy Bramkarz Turnieju
I. Gawryjołek – Najlepszy Zawodnik Turnieju
Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz opiekunom!



