Sprzątanie świata w Gminie Łaskarzew

Wychowankowie wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata” w Gminie Łaskarzew. Chłopcy aktywnie zaangażowali się w porządkowanie okolicy, w której znajduje się ośrodek, ze szczególnym uwzględnieniem czystości pobliskiego lasu.

Dzięki ich pracy udało się zebrać znaczną ilość odpadów, a wspólne działania były nie tylko wyrazem troski o środowisko, ale również ważną lekcją odpowiedzialności za otaczającą nas przyrodę.